Děkuji, byly jste skvělé!

Děkuji všem zapáleným účastnicím dnešního semináře Jak na učení bez (m)učení, aneb Učte se míň, a zároveň líp. Byly jste pozorné, nadšené, informované, připravené začít dělat věci jinak.

Právě si čtu vaše inspirativní ohlasy, co jste mi napsaly.

Pro příště možná půjdeme do konkrétní techniky procvičování paměti a návodů, jak zvýšit soustředění. Možná najdeme více tipů i pro starší lidi a také pro děti, které si samy nemůžou ovlivnit školní prostřední. Seminář bude delší, aby se tam vešlo ještě víc konkrétních příkladů, dáme více času na diskusi a uděláme pauzu na toaletu:)

Líbil se vám přátelský přístup, pohodová a bezpečná atmosféra, organizace, interakce s účastníky, totální přirozenost, nestydět se dělat chybu, spojení teorie s postřehy z praxe, jiný úhel pohledu na učení a mozek.

Taky grafika prezentace – mozek jako zahrada, „švédský stůl“ a moje šaty:)

 P1040647Pokud byste chtěly více informací, individuální konzultaci nebo další seminář, ozvěte se.

Děkuji za vaši účast, byly jste skvělé!

Světla Jelenová
Jsem lektorka. Baví mě vést k úspěchu, efektivitě a lehkosti v učení podle hesla UČIT SE MÍŇ A ZÁROVEŇ LÍP. Využívám ráda koučovací přístup a techniky, selský rozum i humor. Jsem matka dvou dospělých synů a krotitelka půlročního štěněte Tobiho. Dlouho obdivuji velikána J. Cimrmana a humor Monty Python´s. . Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře