Koučink

Posviťte si na svůj život.

Získejte nový úhel pohledu.

Udělejte změnu.

Na co se mě v souvislosti s koučinkem nejčastěji ptáte

Co vám koučink může přinést?

  • Koučování Vám může přinést změnu úhlu pohledu na problémy, které řešíte, a s tím často také pozitivní změnu ve Vašem životě.

  • Díky koučování si můžete uvědomit, co vlastně opravdu chcete.

  • Najdete nejlepší způsoby, které Vás k tomu dovedou.

  • Dostanete odvahu tyto změny uskutečnit.

  • Koučovací rozhovor pro Vás ale může být i "jen" důvěrný rozhovor s nezaujatou osobou o tom, co se Vám prostě v poslední době honí hlavou a nechcete to probírat s kamarády nebo s někým v rodině.

Jak to probíhá?

Koučování je asi hodinu trvající rozhovor mezi Vámi (tedy mým klientem) a koučem (tedy mnou) na zvolené téma. 

Příkladem častých témat je např. v jazykovém koučinku - překonání strachu mluvit v cizí řeči, srovnání si priorit tak, že najdete vhodný čas na studium, osvěžení vlastní motivace ke studiu aj.

Další častá témata jsou - ujasnění si, jestli hledat novou práci nebo ne, jakou práci či podnikání byste opravdu chtěli.

Můžete se podívat také na svůj partnerský život a najít cesty, jak ho zlepšit.

Kouč Vám v průběhu rozhovoru pomůže kladením různých otázek přemýšlet jinak než dosud. Tím se můžete dostat ze staré a neefektivní myšlenkové smyčky ven. Naleznete nová řešení nebo si potvrdíte, že jste na správné cestě.

Jak to funguje?

Na rozdíl o jiných směrů se koučování zaměřuje a rozvíjí tu část v nás, která je tvůrčí a zdravá. Koučování tedy nenahradí práci psychologa anebo terapeuta.

Cena koučinku

  • Cena individuálního setkání v délce cca 90 min. je 1200 Kč

První setkání doporučuji osobní, abychom se blíže seznámili. Další setkání mohou efektivně probíhat také přes Skype, proto pracuji pro klienty po celé ČR, ev. v i zahraničí. Koučuji také v angličtině. 

Pro úspěšnou změnu ve Vašem životě doporučuji domluvit si setkávání po dobu alespoň půl roku. Úvodní nezávazná konzultace ke koučování v délce 20 min. je zdarma.

Zajímá Vás, jak koučování  probíhá, ale váháte, jestli je to vlastně pro Vás? Netušíte, co Vám koučování může přinést? 

Právě pro Vás je tu možnost vyzkoušet si koučovací setkání se mnou zcela nezávazně a bezplatně. Ne však úplně zadarmo:) 

Ale ZA DAR ve formě například dobrého vína, pozvání na oběd či kávu, případně libovolnou částkou v penězích, kterou Vy sami oceníte přínos, jaký pro Vás koučovaní mělo.

Přesvědčte se sami, o čem to je. Domluvte si termín e-mailem na nebo telefonicky. 

Těším se na Vás.