Objednávka eBooku

Překonejte své věčné začátečnictví ve studiu jazyka

Co koupí eBooku získáte?

  • Získáte eBook Překonejte své věčné začátečnictví za cenu 490Kč přímo do Vaší e-mailové schánky.
    Sedm kapitol obsahuje PODROBNÝ POPIS a NÁVOD, jak postupovat, abyste si vytvořili svůj vlastní způsob EFEKTIVNÍHO STUDIA JAZYKŮ.
  • Zároveň BONUS v hodnotě 1 200Kč a tím možnost rezervovat si jednu konzultaci nebo koučink zcela ZDARMA.
    Do 15ti dnů od zakoupení eBooku si můžete rezervovat termín pro jednu devadesáti minutovou jazykovou konzultaci nebo koučink na libovolné téma zcela zdarma.

Byla jsem zvědavá, jak se dá prolomit "věčné začátečnictví". Máme s tím asi všichni svou zkušenost, u mě se netýká ani tak jazyků, ale spíše sportování a myslím, že tento eBook by se dal použít pro prolomení syndromu věčného začátečnictví v mnoha sférách života. A já to určitě zkusím! Řekla bych, že eBook mé očekávání předčil. Spojuje v sobě koučovací přístup s pojmenováním nejčastějších brzd ve studiu jazyka a poukazuje na důležitost stanovení vlastních vizí, zasnění se, uvědomění si priorit a motivace. EBook bych doporučila asi všem, kteří se opravdu chtějí posunout dál ve studiu cizího jazyka a nejen těm. Já si vyplním dotazy v eBooku, abych zjistila co mohu udělat proto, abych prolomila své věčné začátečnictví ve sportování 🙂

Bc. Ida TurayLektorka angličtiny

Samozřejmě jsem pochybovala trochu předem. Při svém několikaletém začínání jsem vyzkoušela ledacos a už trochu nad sebou lámala hůl. Při čtení se mi chtělo volat „konečně mi někdo rozumí“. Text mne přesvědčil, že nejsem jediná, kdo se s přístupem k učení potýká a nabídl splnitelný a fungující plán. Určitě doporučuji všem, kdo jsou ze sebe otrávení, protože už mnohokrát začínali a taky těm, kteří se začnou chystají, aby si ušetřili cesty okolo a znali fígle.

Bc. Dalibora Bašová"věčná studentka" angličtiny

Potřebujete pomoc nebo dodatečné informace?

Napište mi na svetla.deer@gmail.com nebo volejte na 774 110 595.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.